Gerçek Psişik Okumalar Ve Güvenilir Bir Medyumu Bulmak Neden O Kadar Kolay Değil?

Psişik okuma gerçek medyum, yararlı bir karşılaşmaya ek olarak son derece değerli olabilecek bir şeydir. Bulması o kadar da zor olmayan bir şey; onları ağdaki ağlarda bulabilirsiniz, yayınların arkasında veya televizyon reklamlarında tanıtılırken onlar için reklamlar bulmak mümkündür. Bulmaları zor değil mi yoksa öyle mi?

Psişik izleyicilerin dünya çapındaki hızlı erişilebilirliğinin yanı sıra, 1’i bulmak çok karmaşık olmayan bir hareket tarzı olmalıdır. Bir psişik bulmanın en yaygın yollarından biri internet üzerinden aramaktır. Gerçek psişik okumalar veya “otantik psişik okumalar” yazarsınız. Sonuçta, tüm psişiklerin gerçek anlamda sıradan algısının sahte veya hileci olduğu düşünüldüğünde, ciddi bir kişi almanızı sağlamanız gerektiğinden, aramada kesinlikle çok dikkatli olmak istersiniz. Çoğumuz içgüdünün var olduğunun farkındayız ve giriş elektriğine hazır olan ve sizinle bağlantılı bilgi ve gerçekleri basiret yoluyla, empatik olarak ve diğer stratejilerde gören yetenekli insanların güvenilirliğini destekleyen epeyce belge olabilir. Bazıları doğal eşyalarını herhangi bir alet kullanmadan kullanırken, diğerleri kehanet ekipmanıyla çalışan bu tür eşyalarını tarot oyun kartları, numeroloji, runeler, I Ching ve liste devam ediyor. Kısaca ifade etmek gerekirse, benzersiz “ruhsal yeteneklere” sahip olanlar, erkekleri ve kadınları gönüllü olarak ve zaman zaman istemsiz bir şekilde uyum sağlama yeteneğine sahiptir ve onlara diğerleri hakkındaki gizli gerçeklere ve olasılıklara erişim sağlar.

Ama bekleyin ….. devam edin ….

Pek çok psişik okuma deneyimi yaşamış bir kişi olduğunuzu varsayalım. Uzun zamandır çok sayıda kişiye gittiniz ve kulağa doğru gelen pek çok şey okudunuz, doğru olmasını umduğunuz şeyler, bu nedenle önceden yaptığınız tahminlerle bolca zaman ve nakit para harcadınız olacağı söylendi. Pek çok kişiyle konuştuktan ve aynı şeyler hakkında sayısız kişi tarafından bilgilendirildikten hemen sonra ve sabırla bekledikten hemen sonra hiçbir şey olmuyor. Gerçek neden böyle?

Psişik ağların dünyanın dört bir yanından binlerce meşru psişik danışman alabilmesi son derece şanslıdır veya belki de incinecek ve duyarlı birçok insanın bunu kolayca hayal edeceği gerçeğinden yararlanma fırsatını yakaladılar. laik olmayan bütünlüğü simgeleyen ya da savunan erkekler ve kadınlar gerçektir. Temel olarak, gerçekten psişik olduklarını söylüyorlar, bu yüzden sonuç olarak olmalılar. Pekala, hayır, doğru değil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *